Hukuk Büromuz kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası düzeyde gerçek ve tüzel kişilerin hukuk danışmanlıklarını yürütmüş, ortaya çıkan hukuki ihtilafları çözmüştür. Hukuk Büromuz hukuk alanlarında uzmanlaşmanın yanında, mevcut hukuk alanları arasında da bağ kurarak yüksek düzeyde ve çok yönlü hukuk üretmiş ve bu şekilde de hukuk sorunlarının çözümüne derinlikli katkı sunmayı hedef belirlemiştir.

Büromuz bu tarz çalışmanın sonuçlarının hukuk düzeninin oluşumunu da etkilediği hususunun bilincindedir. Avukatlarımız etkin ve nitelikli bir bilgi birikimine sahip olup, bunun yanında çağdaş bir Hukuk Felsefesi görüşünü de içselleştirerek ve avukatlık etiğini benimseyerek, prensipli ve dürüst çalışmayı amaç edinmiştir. Müvekkillerimizle olan güven ilişkimiz çalışmalarımızın birinci önceliğidir.

Hukuk Büromuz, müvekkillerimizin Türkiye’nin tüm bölgelerinde oluşabilecek hukuk sorunlarına bilgi birikimi, çevresi ve kadrosu ile aktif müdahale etme yeteneğine sahip olduğu gibi, nitelikli partner hukuk büroları ile farklı ülkelerde de, küresel düzeyde aynı hizmetleri vermektedir. Ulusal ya da küresel tüm çalışmalarında büromuz müvekkil tarzına uyumlu, özgün ve sorumlu hizmet sunmaktadır.

Hukuk sadece kurallar bütünü değildir, sosyal-ekonomik ve politik gelişmelerden etkilenmesi nedeni ile canlı bir organizmadır. Bu nedenle mevcut hukuk sorunlarına, sayılan etkenler değerlendirilerek yaklaşılması küresel hukuk mantığının zorunlu sonucudur. Bu bakış açısının faaliyetlerimize uygulanmasıyla görülmüştür ki tüm bu yönlerden bir bütün olarak bilgilendirilen müvekkiller en geniş şekilde aydınlatılmakta, sorunun çözümü hususunda geniş ölçüde fikirlere sahip olabilmektedirler.

Amacımız müvekkillerimizin sürekli büyüyen ve gelişen ihtiyaçlarına, hukuk dünyasının kullandığı en etkin ve uygun araçlarla çözüm sunabilmektir. Bu amacımıza giden yolda bugüne kadar bize katkıda bulunmuş olan ve halen her türlü güçlüğü aşma konusunda kesin bir irade ile yol alan her bir avukatımıza, desteklerini her zaman arkamızda hissettiğimiz idari kadromuza ve bize gösterdikleri güven ve işbirliği için tüm müvekkillerimize teşekkür ederim.

Av. Nedim Korhan Şengün
Kurucu Ortak