Nur İpek Gülseren

Nur İpek Gülseren

Avukat

İzmir Barosu avukatlarından Nur İpek Gülseren, Şengün & Partners bünyesinde şirketlerin faaliyet ve icraatlarına ilişkin hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve dava takibi yapmaktadır. Özellikle ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, şirketler hukuku ve iş hukuku alanlarına odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Nur İpek Gülseren 1995, İzmir doğumludur. Liseyi İzmir Atatürk Lisesi’nde okumuş eğitimine Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde devam etmiştir.  Eğitimini ilköğretim yıllarından itibaren İngilizce olarak sürdürmüş, lisans eğitimi sırasında İngilizce hukuk dersleri alarak kendini uluslararası hukuk alanında geliştirmiştir. Ruhsatını almadan önce ve sonraki mesleki deneyimlerini İzmir’in önde gelen hukuk bürolarında ve ticari şirket bünyelerinde zenginleştirdikten sonra ekibimize katılmıştır.

Uzun yıllardan beri lisanslı olarak yüzen Nur İpek Gülseren’in, birçok başarı derecesi de bulunmaktadır. Aynı zamanda müzikle yakından ilgilenmekte ve uzun yıllardır yan flüt çalmaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri ve toplumsal yardım konularında çalışmalarını lisans hayatının ilk günlerinden itibaren sürdürmektedir. UNHCR – Birleşmiş Milletler Mülteci Yüksek Komiserliği, Bilkent Toplumsal Duyarlılık Projeleri, EÇEV gibi birçok yardım kuruluşu, dernek ve kurum ile birlikte çalışmıştır. İzmir Barosu, Bilkent Üniversitesi Mezunlar Derneği, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunlar Derneği, İzmir Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği, EÇEV (Ege Çağdaş Eğitim Vakfı) üyesidir.

Eğitim:

Bilkent Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Lisans, Ankara, Türkiye

Üyelikler:

İzmir Barosu

Bilkent Üniversitesi Mezunlar Derneği

Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunlar Derneği

İzmir Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği

EÇEV (Ege Çağdaş Eğitim Vakfı)

Diller:

Türkçe, İngilizce, Fransızca

Mesleki Tecrübe ve Uygulama Alanları:

Ticaret Hukuku

Sözleşmeler Hukuku

İş Hukuku

E-Posta:

[email protected]